Ana Sayfa » Güzel Sözler » Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri

Ayrılık Sözleri,

“O beni, ben de onu bekliyordum.” Ve hiç konuşmadan bir gün daha sona eriyordu.”

Ayrılık Sözleri

Her fırtına hayatınızı bozmak için gelmez, bazıları yolunuzu temizlemek içindir.

Akıl durdu. Dil sustu. Kalp soğudu. Bende.. Vazgeçtim.


Zaman bana 3 şeyi öğretti. İstediğin şey uğruna emek vermeyi, emek verdiğin seninle yetinmediyse yol vermeyi, yol verdiğine asla geri dönmemeyi..

Arada sırada gözlerimin kenarı ıslanıp, burnum sızlasa da iyiyim. Bilirsin işte, hiç hüzün eksik olmaz bende.

Dudakların titriyordu sevgili, hoşçakal deyişinle ilk kez adam öldürür gibi.

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. Güneş doğmaz, günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Neleri alıp götürmedi ki benden ayrılık; kilometrelerce umut, tonlarca sevgi, taradığım saçları, sıktığım elleri..

Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!


Her gün kendime yeni bir beyaz sayfa açıyorum anladım ki sayfa siyah dahi olsa imzayı atan kalemin rengidir. İnsanın kendisi..

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. Sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı..

Ve o uyur sen düşünürsün. Düşünme kardeşim değmez.

Ayrılık Sözleri

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim.. Bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim.. Şu an ne haldeyim ne dertteyim nereden bileceksin be gülüm.. Onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim..

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Ben ise seni senden habersiz seven biriydim..

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki; bir gün sen de SEVECEKSİN!


Umutsuzluğu ihraç eden birçok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikayenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni öldüreli çok oldu.

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, göz yaşından başka bir şey vermemişsin bana.

İnsan, yalnızlığı en çok yanındaymış gibi davrananlardan öğrenir.

Ayrılık Sözleri

Yüreğine sevda eken, ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi?

Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

Eğer hayattan bıkıp ölüme doğru sessizce yürümek istersen yanıma gel ki sana sensizliğin ölüm olduğunu göstereyim..


Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Belimi büküyor böyle ayrılık. Verdiğin acılar hasret tanıdık. Görmedim ki bir gün senden yakınlık. Dönmesen de geri fark etmez artık..

Asıl sorun büyütmek değil ki, büyürken unuttuklarımız.

Ayrılık Sözleri

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın! Keşke yalnızlığımla paylaştığımı seninle paylaşsaydım! Keşke senin adın yalnızlık olsaydı ve ben hep yalnız kalsaydım!

Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.

Dünya bir efsane hayat bir dram yaşam bir hüzün sevmek bir hata..

İyileşmiyor. Sadece susmayı öğreniyor yâra.

Ayrılık Sözleri

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun.

Seni bırakıyorum bir elveda bile diyemeden, seni seviyorum, seni bile göremeden..

Geçmişe takılı kalmak, geleceği kaçırmak demektir. Geçmişi bırak da geçmişte kalsın.

blank

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide, belki belkilerle dolu bir hayattı bu..

Şimdi sen bilmezsin, benim sana dokunmadan sarılmışlığım var.

blank

Bkz: Ağır Sözler

Slow Şarkı, https://www.slowsarki.com.tr

1 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.