Ana Sayfa » Replikler » Scarface – Yaralı Yüz Replikleri

Scarface – Yaralı Yüz Replikleri

Scarface – Yaralı Yüz Replikleri
Scarface – Yaralı Yüz Sözleri


 • Geçen yıl bu zamanlarda iğrenç bir kodesteydik. Unutma sakın.
 • Manny Ribera: Bence elindekiyle mutlu olmayı bilmelisin. Tony Montana: Sen elindekiyle mutlu ol.Ben hakettiklerimi istiyorum. Manny Ribera: Neyi hakediyorsun peki. Tony Montana: Dünyayı dostum ve içindeki her şeyi..

 • ”You gotta make the money first.Then when you get the money,you get the power. The when you get the power,then you get the woman”
 • “ilk önce para kazan. Para kazandığında çok paran olur. Çok paran olduğunda gücünde olur. Gücün olduğunda kadına da sahip olursun.”
 • – Hayatta sahip olduğum tek şey sensin.
  * O zaman bana verebileceğin bir şey yok.
 • (Tony Montana)
  “Say hello to my little friend.”

 • Tony Montana “Bu işin kralına çattın! Belanızı mı arıyorsunuz? Sizi pis köpekler. Oyun mu oynamak istiyorsunuz? Ben de sizinle oynarım. Sert oynamak mı istiyorsunuz? Küçük dostuma merhaba desenize! Sert oynayacaksınız ha? Alın bakalım! Beğendiniz mi? Daha ister misiniz? İbneler! Ödlekler! Hadi durmayın! Geberin! Buna ne dersiniz? Pis ibneler! Benim işimi bitirmek kolay mı? İşimi bitirmek için koca bir ordu lazım! Duydunuz mu? Hadi gelin! Hepinizi cehenneme yollayacağım! Siz kime dikleniyorsunuz? Ben Tony Montana’yım be! Bana dikleniyorsanız bu işin kralına çattınız demektir! Hala ayaktayım. Hadi! Pis kurşunlarınızı yağdırın! Hadi! Pis kurşunlarınızı yağdırın! Kurşunlarınız bana işler mi sanki? Yağdırın bakalım! Hadi durmayın!”
 • ” Ben her zaman doğruyu söylerim, yalan söylerken bile. “
 • “In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the women”
 • “What are you looking at? You are a bunch of fucking assholes. you know why? You don’t have the guts to be what you want to be. You need people like me. You need people like me so you can point your fucking fingers and say: “That’s the bad guy”. So, what does this make you? Good? You are not good. you just know how to hide, how to lie. Me, i don’t have that problem. Me, i always tell the truth, even when i lie. So, say good night to the bad guy. Come on, the last time you gonna see a bad guy like this again, let me tell you. Come on, make the way for the bad guy. There’s a bad guy coming through! Better get out of his way!”

 • Tony Montana “Ne bakıyorsunuz? Siz hepiniz dallamasınız. Niye biliyor musunuz? İstediklerinizi yapacak yürek yok sizde. Benim gibi adamlara muhtaçsınız. Benim gibi adamlara muhtaçsınız, böylece parmakla gösterip… “işte, kötü adam o” diyebiliyorsunuz. Peki ama.. bu size ne kazandırıyor? Siz iyi misiniz? İyi falan değilsiniz. Sadece saklanmayı, yalan söylemeyi… iyi biliyorsunuz. Benim öyle bir derdim yok. Ben hep doğruyu söylerim. Yalan söylerken bile. Kötü adama iyi geceler dileyin bakalım! Hadi. Size söyleyeyim, bir daha böyle kötü bir adamı zor görürsünüz. Hadi. Kötü adama yol açın. Savulun, kötü adam geliyor! İyisi mi çekilin önünden!”
 • Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka bir şey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
 • – Hayatta sahip olduğum tek şey sensin.
  * O zaman bana verebileceğin bir şey yok.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.