Ana Sayfa » Replikler » Gece Vurgunu Film Replikleri

Gece Vurgunu Film Replikleri

Gece Vurgunu Film Replikleri
Gece Vurgunu Film Sözleri

  • Bir iş arıyorum. Aslında öğrenip kendimi geliştirebileceğim bir kariyere yönelmeye karar verdim. Ben kim miyim? Çalışkan biriyim. Gözümü yükseklere dikerim ve ısrarcı biri olduğum söylenir. Buna göre televizyon haberciliği hem çok sevebileceğim hem de iyi yapabileceğim bir şey olabilir.
  • Günümüzün çalışma kültürü artık önceki nesillerin üstünde durduğu kadar iş ahlakı gerektirmiyor. Bence sadece çalışıp bir tarafını yırtan insanlar kazanır. Zirveye erişmesini bilen iyi insanlar da buraya bir anda gelmez

  • Bir lafım vardır, piyangoyu kazanmak istiyorsan bilet alacak parayı da bulacaksın.

gece-vurgunu-filmi


Film Özeti;

Günümüz Los Angeles’ının tekinsiz gecelerinde geçen polisiye/gerilim filmi GECE VURGUNU (Nightcrawler) başrolünde, şehrin yüksek tempolu suç haberciliğine adım atmak isteyen azimli ve kararlı Lou Bloom karakterini canlandıran Jake Gyllenhaal’a yer veriyor. Kazaları, yangınları, cinayetleri ve para getirebilecek hemen her türlü kaos ortamını bularak çekimler yapan bir kamera ekibiyle tanışan Lou, gece muhabirliğinin tehlikeli, belirsiz ve ölümcül yanıyla da karşılaşırken her polis sireninin, her kurbanın, dökülen her kanın paraya dönüştüğünü fark ediyor ve büyük çıkışını yakalamak için yakaladığı hikayeyi ahlak yoksunu, risk dolu ve zekice bir planla yönlendiriyor. Kendi hikayesinin doğru ve yanlışlarının arasındaki çizginin giderek belirsizleştiğini fark etmeden, gözünü kariyer hırsı bürüyen Lou’ya bu filmde Nina karakterin canlandıran Rene Russo eşlik ediyor.

Yorum ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.