Yeni burç sözleri

Burç Sözleri, Burç yorumları, günlük, haftalık ve aylık olarak güncellenmektedir, takipte kalın..

Burç Sözleri


Burç Sözleri Seçmeler;

Akrep`ler içlerinden gelen sesleri susturamazlar. Ne hissediyorlarsa onu söylerler ve yaşarlar.. Akrep Burcu Sözleri için tıklayınız.

Kimseden çekinmediği için aptala yatmayı sevmez bir Aslan.. Aslan Burcu Sözleri için tıklayınız.

Bir balık tahmin ettiğinizden çok daha fazla yeteneklidir. O`nun güzellik duygusu o kadar gelişmiştir ki, güzel olan her  şeyi anında sezer ve onları ortaya çıkarıp size sunar. Sırf bu durum bile başlı başına sizin için velinimettir. Ve belki de Balık`ın hayal gücü yıllardır hayalini kurduğunuz bir hayatı size sunabilir.. Balık Burcu Sözleri için tıklayınız.

Kendi doğrularını ve kendi yanlışlarını yapmak ister her “başak”. Yaşayarak öğrenirler, bunun için kimseye hesap vermezler.. Başak Burcu Sözleri için tıklayınız.

Bir Boğa hesap sormayı çok sever. Sevdiği insan kiminle nerede diye merak eder. İşine gelirse.. Boğa Burcu Sözleri için tıklayınız.

Bir ikizlere asla “Yapamazsın.” deme. Yapmak istemese bile sırf sen yapamazsın dediğin için yapar. Öyle de manyaktır ikizler.. ikizler Burcu Sözleri için tıklayınız.

Burç Sözleri

Bir Koç`un daima dorukta olma isteği vardır. Bu yüzden O, dorukta olmasına engel olan insanlara içten içe garez duyabilir. Garez duyduğu insanları da sürekli olarak çekiştirir. Çünkü bir kere gıcık olmuştur. Fırsatını buldukça laf etmeyi ihmal etmez Koç. Yani kısacası Koç`un istediği bir şeye engel olursanız vay halinize.. Koç Burcu Sözleri için tıklayınız.

Bu hayatta en çok Kovayı aldatan kişi gerizekalıdır. O hem fena intikam alır, hem de onu kaybetmek zaten tamamıyla bir aptallıktır.. Kova Burcu Sözleri için tıklayınız.

Nereye düşersen düş ama bir Oğlak`la ters düşme. Çünkü Oğlak kendisine karşı çıkılmasından nefret eder.. Oğlak Burcu Sözleri için tıklayınız.

Çok az insan bir Terazi`yi etkileme yeteneğine sahip olarak dünyaya gelir.. Terazi Burcu Sözleri için tıklayınız.

Düşmanının bile adam olmasını ister bir Yay. Karaktersizliğe onun dünyasında yer yoktur.. Yay Burcu Sözleri için tıklayınız.

“Yengeç” çok az insanın arkasından üzülür ve seni arkandan üzülecek kadar çok sevdiyse emin ol gittiğin için kaybeden sen olursun.. Yengeç Burcu Sözleri için tıklayınız.

ANA SAYFA

Durum Sözleri, http://www.durumsozleri.com

5 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.